ВАЖЛИВО!! Нові вимоги для пасажирів. ОАЕ.

ОАЕ
Нові вимоги для пасажирів!

Зверніть увагу!
Оновлено вимоги для всіх пасажирів, які прибувають в Дубай
з 31 січня 2021 року!
(від 29.01.21)

З 31 січня 2021 року всі пасажири, що прибувають в Дубай, повинні мати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до вильоту в ОАЕ.

Оригінал довідки надається виключно в паперовому вигляді англійською або арабською мовою.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай з України і країн, зазначених нижче, також зобов’язані пред’явити перед вильотом негативний результат ПЛР-тесту, терміном дії не більше 72 годин.

До списку увійшли:

Афганістан, Ангола, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, Камбоджа, Чилі, Хорватія, Кіпр, Чехія, Джібуті, Єгипет, Еритрея, Ефіопія, Грузія, Гана, Гвінея, Угорщина, Індонезія, Індія, Іран, Ірак, Ізраїль, Кот-д’Івуар, Йорданія, Кенія, Ліван, Мальта, Молдова, Чорногорія, Марокко, М’янма, Нігерія, Непал, Пакистан, Філіппіни, Румунія, Російська Федерація, Руанда, Сенегал, Словаччина, Сомаліленд, Південна Африка, Південний Судан, Судан, Сирія, Таджикистан , Танзанія, Туніс, Туркменістан, Уганда, Україна, Узбекистан, В’єтнам, Замбія, Зімбабве.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай з країн НЕ зазначених у списку, не повинні пред’являти результат тесту, якщо цього не вимагає їх наступний / кінцевий пункт призначення.

У разі, якщо Ви летите на Мальдіви з України транзитом через ОАЕ — забір матеріалу для ПЛР-тесту за 72 години до вильоту.

Негативний ПЛР тест англійською мовою повинен бути пред’явлений на стійці реєстрації на рейс в роздрукованому вигляді. Діти у віці до 12 років і пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню. Подорожуючи з Мальдівської Республіки, транзитом через ОАЕ, ПЛР тест робити не потрібно.